Odds Shark Parhaat Vedonlyöntisivustot

NBA - Hyökkäyssijoitukset & -Tilastot 2021

Hyokkays
Joukkue Tulos Vieraspisteet Kotipisteet FG% FT% 3PT 3PT% Avustaa Hyokkaavat levypallot Pallonmenetykset
New York138.000.00138.0048.5770.3717.0037.7827.007.0017.00
Miami137.000.00137.0053.1364.5215.0042.8628.0011.0011.00
Boston134.00134.000.0041.0373.9121.0036.8434.0015.0018.00
Memphis132.000.00132.0053.00100.0014.0042.4228.0013.0010.00
Minnesota124.000.00124.0048.2877.4216.0042.1126.0013.0018.00
Sacramento124.00124.000.0045.6579.3117.0041.4624.007.0010.00
Charlotte123.000.00123.0042.9966.6713.0041.9429.0012.008.00
San Antonio123.000.00123.0050.0066.6713.0043.3332.0013.008.00
Indiana122.00122.000.0046.6787.5017.0036.1729.008.0016.00
Cleveland121.00121.000.0050.5472.2214.0036.8438.007.0010.00
Portland121.000.00121.0048.3986.3612.0034.2925.009.0012.00
Golden State118.00121.00115.0047.7375.0014.5041.4328.509.5019.00
Philadelphia117.00117.000.0051.7680.0013.0052.0024.006.0012.00
LA Lakers114.000.00114.0047.3747.3715.0035.7121.005.0017.00
Atlanta113.000.00113.0047.8788.8915.0042.8631.006.0013.00
LA Clippers113.00113.000.0044.2171.4314.0035.0024.007.007.00
League Average111.53108.06115.0044.9473.7413.2536.3624.259.8814.34
Milwaukee111.0095.00127.0042.3370.2114.5033.3322.009.0011.00
Denver110.00110.000.0053.0155.5617.0043.5925.006.0017.00
Utah107.000.00107.0043.9686.6714.0029.7918.0012.0010.00
Houston106.00106.000.0045.4568.1811.0033.3321.0012.0024.00
Brooklyn104.00104.000.0044.0556.5217.0053.1319.005.0012.00
Phoenix98.000.0098.0041.3870.5914.0037.8423.0011.0018.00
Washington98.0098.000.0044.4480.775.0018.5220.007.0021.00
New Orleans97.000.0097.0041.9466.6713.0043.3328.0010.0013.00
Orlando97.0097.000.0040.7078.269.0031.0317.0013.0016.00
Chicago94.0094.000.0043.0286.677.0030.4318.009.0017.00
Detroit88.000.0088.0040.0076.926.0021.4317.0011.0016.00
Dallas87.0087.000.0033.3392.3113.0030.2316.0010.0015.00
Oklahoma City86.0086.000.0037.3661.117.0020.0019.0015.0014.00
Toronto83.000.0083.0030.9372.737.0020.5914.0019.0019.00