Odds Shark Parhaat Vedonlyöntisivustot

NHL Hockey - Hyökkäyssijoitukset & -Tilastot - August, 2021

Hyokkays
Joukkue Ylivoima-% Tulos Laukauksia Ylivoimapelin maalit Ylivoimapelin tilaisuudet
Colorado25.003.5634.020.893.58
Pittsburgh23.643.4230.890.632.66
Florida21.133.3235.030.733.44
Washington23.843.3029.770.672.82
Toronto19.103.2531.540.542.83
Vegas16.133.2532.520.472.89
Tampa Bay25.513.2429.990.783.08
Edmonton27.173.1830.550.833.07
NY Rangers20.673.1628.700.663.20
Carolina24.243.1332.820.722.96
Minnesota17.613.0827.920.492.79
Boston24.353.0033.730.702.88
Winnipeg22.352.9729.720.632.80
St. Louis23.172.9328.850.632.73
League Average20.012.9230.110.582.87
Philadelphia19.162.9130.180.572.98
Chicago21.712.8829.110.683.13
Dallas23.422.8230.340.662.82
Ottawa15.522.8029.700.483.11
NY Islanders19.172.8028.850.492.57
Calgary18.292.7930.160.573.13
Nashville16.762.7730.340.502.98
Arizona20.672.7327.460.663.20
San Jose14.102.7030.040.392.79
Vancouver17.532.7029.090.482.75
Montreal19.122.6930.530.502.62
New Jersey14.192.5928.790.392.77
Los Angeles18.932.5528.340.573.02
Buffalo20.982.4628.430.542.55
Columbus15.382.4529.020.322.09
Detroit11.412.2727.290.302.66
Anaheim8.942.2526.790.202.20