Odds Shark Parhaat Vedonlyöntisivustot

NHL - Hyökkäyssijoitukset & -Tilastot 2021

Hyokkays
Joukkue Ylivoima-% Tulos Laukauksia Ylivoimapelin maalit Ylivoimapelin tilaisuudet
Philadelphia42.865.3329.001.002.33
St. Louis28.575.0033.000.672.33
Edmonton50.004.7533.751.753.50
Florida13.334.5034.500.503.75
Carolina30.004.3335.331.003.33
Buffalo36.364.0037.331.333.67
Pittsburgh16.674.0034.000.503.00
Washington18.754.0031.750.754.00
Minnesota36.363.6739.001.333.67
San Jose41.673.6726.671.674.00
Columbus36.363.5026.501.002.75
Winnipeg18.753.5028.500.754.00
Detroit14.293.2531.250.503.50
Boston0.003.0040.000.002.00
Los Angeles37.503.0034.671.002.67
New Jersey16.673.0029.330.332.00
Tampa Bay20.003.0032.750.753.75
League Average21.662.9731.660.703.25
Anaheim33.332.8030.601.003.00
Vancouver21.052.8035.400.803.80
Colorado7.142.7531.500.253.50
NY Islanders8.332.5030.750.253.00
Calgary11.112.3339.670.333.00
Vegas0.002.3332.670.002.00
NY Rangers10.002.2026.800.404.00
Seattle20.002.2026.000.603.00
Arizona14.292.0028.250.503.50
Dallas10.002.0029.250.252.50
Nashville18.182.0032.500.502.75
Ottawa33.332.0028.751.003.00
Toronto21.432.0037.000.753.50
Chicago27.781.8030.201.003.60
Montreal5.260.8028.800.203.80